منو امین بعضی وقتا که سوال یا کاری داریم تو ایمیل یا واتساپ باهم چت میکنیم البته چون معمولا آخرش امین با یه حرفی منو حرصی میکنه منم ازش میخوام که کلا دیگه بهم پی ام نده چون دیگه نمیدونه با من چجوری رفتار یا صحبت کنه و این منو ناراحت میکنه. بعضی وقتا کلا دو یا سه ماه از هم خبر نداریم یا تو نظرات پستامون باهم حرف میزنیم! دیشب امین بابت داستان نوشتن من شاکی بود! امین عقیده داره من فقط نکات منفی رابطمونو مینویسم و چیزی در مورد خاطرات خوبی که داشتیم نمینویسم حتی سر این قضیه میخواست با من قهر کنه!!! بهش گفتم اگه بابت موضوعاتی که تو داستان مینویسم ناراحتی خب خودت اونجاهایی رو که دوست داری بنویس و بهانش برای اینکه داستان ننویسه این بود که چون املای خوبی تو داستان نویسی نداره نمیتونه بنویسه!!! 

به من میگه چرا همش میگم امین بده، چرا همش میگم امین بهم بد کرده و آره منو امین روزای خوبی باهم داشتیم، اون زمان من با یه حس قشنگی زندگی میکردم اینکه یه نفر داره بخاطر من تلاش میکنه تا به من برسه، اینکه من به یکی تعهد دارم و بهش پایبندم، اینکه یکیو دارم که دوسش داشته باشم و اونم منو دوست داشته اما امین همرو خراب کرد. مهلت دو ساله امین تموم نشده بود که بهم خیانت کرد! منو خیلی راحت تو اون رویاهای قشنگی که ازش تو ذهنم ساخته بود ول کردو رفت! چجوری میتونم ازش خوب بنویسم؟ چجوری میتونم در مورد روزهای خوبی که داشتیم صحبت کنم، که فقط دلم بسوزه؟؟ که دوباره یاد اون اون زمان بیفتمو غصه بخورم؟ 

برای تو فکر کردن به روزای خوبی که تو این رابطه داشتیم راحته ولی برای من خیلی سخته خیلی! همینجوریش چیزی از رابطمون دستم میاد با بغض تو وبلاگمون پستش میکنم بدون اینکه تو اهمیتی بهش بدی. تو خودتو با زندگی جدیدت سرگرم کردی بدون اینکه فکر کنی به یه دختر چه قولایی داده بودی، با حرفات چه آینده ی قشنگی براش ساخته بودی ولی همرو تو دل اون دختر کُشتی ! 

آره امین زندگی برای تو روز به روز داره قشنگترو راحت تر میشه این منم که روز به روز خودمو به آب و آتیش میزنم که فقط لحظه ای به گذشته فکر نکنم.

دیشب بابت حرفای امین خیلی غصه خوردم بهش وویس دادمو با بغض براش اینارو توضیح دادم و امین جای اینکه پیشم باشه و منو آروم کنه بهم گفت "الان زمان حرف زدن نیس برو بخواب شب بخیر" فکر کن اشک یه دخترو دربیاری بعد جای اینکه پیشش بمونیو آرومش کنی، از بحث خیلی شیک فرار کنی. این امین دیگه اون امینی نیس که من میشناختم اون امینی که بهم میگفت دوسم داره حاضر نبود لحظه ای من ناراحت بمونم و تو سریع ترین زمان ممکن از دلم درمیاورد. 

حتی تا الان که دارم این مطلبو تو وب مینویسم هنوز حال منو نپرسیده!

پس حق بده دیگه دوست داشتنتو باور نداشته باشم و از من طلبکار نباش که چرا نمیتونم در مورد روزای قشنگی که تو رابطه داشتیم بنویسم!.

امین ,اینکه ,خیلی ,داستان ,خوبی ,زمان ,بدون اینکه ,چجوری میتونم ,روزای خوبی ,میگم امین ,بعضی وقتا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی آنلاین دانلود فایل Bikalam-Musics WPCPLUS راه و چاه رهام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آنگاه که زمانش سر برسد،خواهم پرید/افتادم تیزبین